KAUNAS

SQUASH CLUB

RENGINIAI


Kviečiame prisijungti vaikus, jų tėvelius ir senjorus į skvošo užsiėmimus! NEMOKAMAI!

  Projektas "SKVOŠĄ ŽAIDŽIA VISI" yra unikalus tuo, kad aktyvia fizinia veikla (skvošo treniruotes) yra kviečiami užsiimti įvairaus amžiaus žmonės. Tai daryti jie galės nemokamai kartu prižiūrint treneriui ir suteikiant reikalinga įranga.

 

  Daugiau informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais.


Apie Projekta:

VŠĮ "Sveikatingumo ir poilsio centas", geriau žinomas kaip "Kauno skvošo klubas" jau aštuoneri metai sporto veiklą vykdantis skvošo klubas. Šis žaidimas (sporto šaka) yra ypatingai aktyvus, žaidžiamas su kamuoliuku ir raketėmis dviese arba keturiese.

       Projekto tikslas - 2022.07.01/2023.12.31 laikotarpiu įtraukti į fizinę veiklą (skvošo treniruotės) ne mažiau nei 1100 įvairaus amžiaus Kauno miesto gyventojų, suteikiant galimybę reguliariai sportuoti, bei suteikti įranga - organizuoti varžybas didinančias susidomėjimą skvošu kaip sporto šaka. Didžiausia dalį sudarys vaikai, projekto metu uždavinys pritraukti aktyiai fiziniai veiklai virs 600 vaikų (5-18m amžiaus), taip pat virš 400 suaugusiųjų ir daugiau kaip šimta senjorų. Skatinti esamus bei naujus projekto dalyvius - žaisti skvošą rengiant įvairias varžybas tikslinėms grupės; mažiausiai 18 varžybų, ne rečiau nei kartą per mėnėsį.

Šio projekto veikla nuo įprastos organizacijos veiklos skirsis savo profesionalumu. Pagrindus šiam sportui suteiks ne administracijos darbuotojas, o profesionalūs treneriai, žaidėjai, kurie ne tik išsamiai paaiškins šio sporto ypatumus, techniką, bet ir praves praktinius užsiemimus. Taip pat profesionaliai paaiškinta ir teisingo apšilimo prieš sportą, bei teisingo kūno tempimo pratimų būdai po sporto.

Laukiamas projekto rezultatas - fižiškai aktyvūs Kauno miesto gyventojai, kurie supranta sveikatai teikiamą naudą sportuojant ir savo laisvalaikio dalį skiria skvošui. 

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. 

Projekto finansuojama suma: 116,494,33 eur.